Firemní akce

Uspořádáme pro Vás nezapomenutelný teambuilding nebo konferenci na klíč, najdeme místo pro dokonalý meeting s vašimi klienty nebo business partnery.

Naši specialisté pro Vás připraví:

 • Teambuilding

  Nezapomenutelný pobyt pro teamy, jehož cílem je lepší vzájemné poznání a zlepšení spolupráce. Od lyžování po adrenalinové zážitky, vstupy do wellness nebo sáňkování s párty v aprѐs-ski baru.

 • Meeting

  Potřebujete se se setkat na zajímavém místě s Vašimi zákazníky nebo business partnery? Můžete je překvapit skvělým lyžařským areálem, moderním ubytování a vstupem do výjimečného wellness.

 • Konference na klíč

  Postaráme se o kompletní balíček pro Vaši konferenci: od ubytování, stravování, zajištění konferenčních prostor až po lyžování, termální lázně a aprѐs -ski aktivity.

Proč pořádat firemní akce právě s námi?

 1. Všechno co nabízíme, osobně známe. Všechna střediska v Alpách a všechny hotely jsme pro Vás otestovali.
 2. Dostanete osobní péči některého ze specialistů na Vámi zvolenou destinaci.
 3. Víme, co děláme - máme 15 let zkušeností se sestavováním firemních akcí na míru.
 4. Event vzniká aktivní spoluprací s vámi:
  • až doladíme vaši poptávku, seženeme ubytování.
  • Po schválení ubytování z vaší strany můžeme přidávat další služby jako je: doprava, strava, pojištění, další aktivity nebo skipasy.
  • Vše děláme na míru přímo pro vás.

Co o nás říkají naši klienti?

 • Milé a rychlé jednání a bezchybné zařízení i doplňkových služeb. Znalost potřeb nás jako konkrétního klienta z předchozí spolupráce, není třeba vše znovu opakovat. Sami nás každoročně a včas kontaktují, již s konkrétními nabídkami k výběru. My jsme rozhodně spokojení zákazníci.

  Andrea Horáčková, Office Manager, Aura Medical.
 • S CK S-Guide jsem spolupracovala v rámci zajištění zimní akce v rakouských Alpách pro naše partnery/ novináře. Příprava i akce samotná probíhala bezproblémově, naše požadavky byly splněny na 100 %. Pokud budeme v budoucnu zajišťovat podobný event, určitě znovu oslovíme CK S-Guide jako dodavatele, který se osvědčil.

  Pavla Drmotová, PR Manager, MM Motors CZ.
 • Pokud připravujete event a chcete mít vše pod kontrolou, je potřeba znát dobře dané prostředí. Vědět, co přesně můžete garantovat za služby, aby byl konečný zákazník spokojen. Když připravuji akci spojenou s lyžováním v Alpách, obracím se na zimni-alpy.cz. S-Guide jsou totiž opravdoví specialisté. Ví přesně, co nabízí, mají desítky nasmlouvaných lokalit po Alpách, které jim umožní takové nastavení cen, na které přímým oslovením nedosáhnete. Proto jsou i koneční zákazníci, jako AT Computers, Lenovo, Apple a další také zcela spokojeni.

  David Přikryl, reklamní agentura KETING.